Hakkımızda

Bizim insana bakışımız diğerlerinden farklı olmayabilir belki, ama hizmete bakışımız kesinlikle farklı. Bizce hizmet uzun süreli bir kavram, bugünden yarına değil hayat boyu sürecek bir dostluğun ilk adımı... 

 

Aluminyum (kapı-pencere), PVC (kapı-pencere), Panjur, Asma tavan, Duşakabin, Cam kapı, Sineklik, Mastik Slikon ve Jaluzi perde hizmet alanlarımızın başlıcaları. Bunların bakım ve onarımlarını farkı hissedeceğiniz şekilde garantili olarak yapmaktayız. 

 

pvc doğrama, pvc kapı, pvc pencere, aluminyum doğrama, aluminyum kapı, aluminyum pencereEvinizde, işyerinizde veya ihtiyaç hissettiğiniz her yerde sıkıntılarınızı giderecek deneyim ve düşünce yapımızla hizmetinizdeyiz. 

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin huzurla yaşadıkları evlerinde, şevkle çalıştıkları işyerlerinde zaman zaman oluşan sorunların çözümünde olağan ve yaratıcı çözümlerle huzur ve şevkinize katkıda bulunmaktan zevk almaktayız. 

 

Aluminyum ve PVC kapı ve pencelerin tek cam dan "ISI CAM" a çevrilmesi, eski contaların değiştirilmesi, eski panjurların tamiriyle kopan iplerinin değiştirilmesinde, PVC pencerele çift açılım sistemin uygulanmasında, su izolasyonunda sorun yaşayan PVC ve aluminyum kapı-pencerelerin bu izolasyon sorunun giderilmesinde, Duşakabin sorunların giderilmesinde, Sineklik tamiratlarında, kilit sistemlerinde yaşanan sorunların giderilmesinde, fark yaratmaktayız. 

 

pvc doğrama, pvc kapı, pvc pencere, aluminyum doğrama, aluminyum kapı, aluminyum pencereSorunlarınızın Manisa Kent içi keşifleri ücretsiz yapılmakta, arzu buyurursanız yazlık keşifleri ve tamiratları da yapılmaktadır.

Vizyonumuz

İşimizin iliminin Çinde yada Amerikada gelişmesi olasığından hareketle ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak üretici firmaların geliştirdikleri teknolojileri yakından takip etmek, İnternet teknolojisinden faydalanarak sektördeki gelişmeleri hizmetlerimize yansıtmak böylece hayatınıza katkılarımızı artırmak kararlılığındayız. 

 

Her eskinin kötü her yeniliğinde iyi olmadığının bilincindeyiz. Denemeler yaparak yeniliğin uygulanabilirliğini ve hayatınıza getirdiği artıların ve eksilerin dengesini tespit etmekteyiz. 

 

 pvc doğrama, pvc kapı, pvc pencere, aluminyum doğrama, aluminyum kapı, aluminyum pencereSektör lider markalarıyla çalışarak hizmet anlayışımızdaki derinliği hizmetlerimize yansıtmak arzusundayız.